Finn nærmeste butikk

Veiforklaring, åpningstider og annen informasjon finner du ved å klikke på den enkelte butikk.
Finn din nærmeste Florissbutikk ved å velge ditt fylke

Floriss Hunstad – Kellners blomster

Telefon: 75 50 04 40
Epost: hunstad@floriss.no

Åpningstider:
Man-Fre 10.00-20.00. Lørdag: 10.00-18.00

Adresse:
Bodøveien 674, 8022 Bodø

Floriss Moa

Telefon: 70 14 56 34
Epost: moa@floriss.no

Åpningstider:
Man-Fre 10.00-20.00. Lørdag: 10.00-18.00

Adresse:
Langelandsvegen 25, 6010 Ålesund

Floriss Vollebekk

Telefon: 917 87 098
Epost: vollebekk@floriss.no

Åpningstider:
10-18 (10-16)

Adresse:
Brobekkveien 52, 0598 Oslo

Floriss Glasmagasinet

Telefon: 916 54 323
Epost: glasmagasinet@floriss.no

Åpningstider:
10 - 19 (10 - 18)

Adresse:
Stortorvet 10, 0155 Oslo

Floriss Kopervik

Telefon: 52 85 24 36
Epost: kopervik@floriss.no

Åpningstider:
Man-Ons 10-17<br /> Tors-Fre 10-18<br /> Lør 10-15

Adresse:
Austre Karmøyveg 130, 4250 Kopervik

Floriss Åkrehamn

Telefon: 52 81 58 53
Epost: akrehamn@floriss.no

Åpningstider:
10 - 19 (18)

Adresse:
Amfi Senter, Tungarden 1, 4270 Åkrehamn

Floriss Arken

Telefon: 55 18 03 00
Epost: arken@floriss.no

Åpningstider:
10 - 21 (18)

Adresse:
Åsane Senter 45, 5116 Ulset

Floriss Trysil

Telefon: 62 78 03 81
Epost: trysil@floriss.no

Åpningstider:
Man-Tors 9 - 20 (9 - 18)

Adresse:
Storveien 2, 2024 Trysil

Floriss Haslesenteret

Telefon: 468 20 810
Epost: florisshaslesenteret@floriss.no

Åpningstider:
9 - 19 (18)

Adresse:
Nedre Gokstadvei 27, 3228 Sandefjord

Floriss Bodø

Telefon: 75 50 04 40
Epost: bodo@floriss.no

Åpningstider:
10-17 (tors. 10-19), Lørdag 10-16

Adresse:
Dronningensgate 13, 8006 Bodø

Floriss Tjuvholmen

Telefon: 991 19 001
Epost: tjuvholmen@floriss.no

Åpningstider:
9 - 18 (10 - 16)<br /> søn 13-17

Adresse:
Tjuvholmen Allé 4, 0252 Oslo

Floriss Paléet

Telefon: 992 41 122
Epost: paleet@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Karl Johansgate 37b, 0162 Oslo

Floriss Oslo City

Telefon: 22 17 02 18
Epost: oslocity@floriss.no

Åpningstider:
10 - 22 (10-20)

Adresse:
Stenersgate 1, 50 Oslo

Floriss Lambertseter

Telefon: 934 90 777
Epost: lambertseter@floriss.no

Åpningstider:
10 - 21 (9 - 19)

Adresse:
Cecilie Thoresens vei 17, 1153 Oslo

Floriss Hasle Torg

Telefon: 414 20 198
Epost: hasletorg@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Grensenveien 50, 0579 Oslo

Floriss Grønland

Telefon: 22 17 58 50
Epost: gronland@floriss.no

Åpningstider:
Man 9-18, tir-ons 10-18, tor-fre 10-19, lør 10-18

Adresse:
Smalgangen 33, 0188 Oslo

Floriss Byporten

Telefon: 23 36 20 94
Epost: byporten@floriss.no

Åpningstider:
10 - 21 (10 - 20). Søn fra 12 - 18

Adresse:
Jernbanetorget 6, 0154 Oslo

Floriss Bryn

Telefon: 22 75 79 61
Epost: bryn@floriss.no

Åpningstider:
Man-fre 08-22 Lør 09-20

Adresse:
Østensjøveien 79, 0667 Oslo

Floriss Ålgård

Telefon: 51 61 33 50
Epost: algard@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (18)

Adresse:
Ole Nielsens vei 25, 4330 Ålgård

Floriss Tasta

Telefon: 51 30 68 31
Epost: tasta@floriss.no

Adresse:
Tastatunet, 4027 Stavanger

Floriss Sola

Telefon: 51 64 54 00
Epost: sola@floriss.no

Åpningstider:
Man-fre. 09.00-17.00 Lørdag 09.00-15.00

Adresse:
Solakrossen 15-17, 4050 Sola

Floriss Nærbø

Telefon: 51 43 37 57
Epost: naerbo@floriss.no

Åpningstider:
9 - 19 (9 - 15)

Adresse:
Torgplassen 14, 4365 Nærbø

Floriss Magasin Blå

Telefon: 51 59 40 65
Epost: magasinblaa@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Verksgaten 2, 4013 Stavanger

Floriss Kilden

Telefon: 51 88 21 90
Epost: kilden@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Gartnerveien 15, 4016 Stavanger

Floriss Hafrsfjordbroa

Telefon: 51 55 24 97
Epost: hafrsfjord@floriss.no

Åpningstider:
10 - 18 (10 - 17)

Adresse:
Kvernevik ring 215, 4048 Hafrsfjord

Floriss Egersund

Telefon: 51 49 11 22
Epost: egersund@floriss.no

Åpningstider:
10-20 (10-18)

Adresse:
Fabrikkgaten, 4370 Egersund

Floriss Bystasjonen

Telefon: 51 66 58 63
Epost: sandnes@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Vågsgata 16-18, 4303 Sandnes

Floriss Bryne

Telefon: 51 48 52 32
Epost: bryne@floriss.no

Åpningstider:
10 - 19 (10 - 16)

Adresse:
Storgata 40, 4340 Bryne

Floriss Amor Blomster

Telefon: 51 48 70 77
Epost: amor@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Jupitervegen, 4340 Bryne

Floriss Solsiden

Telefon: 73 60 00 10
Epost: solsiden@floriss.no

Åpningstider:
10 - 21 (10 - 18)

Adresse:
Beddingen 10, 7014 Trondheim

Floriss Sirkus

Telefon: 73 91 14 20
Epost: sirkus@floriss.no

Åpningstider:
9 - 21 (9 - 20)

Adresse:
-, 7011 Trondheim

Floriss Nardo

Telefon: 73 93 30 00
Epost: nardo@floriss.no

Åpningstider:
9 - 20 (9 - 18)

Adresse:
Hans Bauchsvei 1, 7033 Trondheim

Floriss City Lade

Telefon: 73 53 63 85
Epost: lade@floriss.no

Åpningstider:
9 - 21 (9 - 20)

Adresse:
Håkon VII gt 9, 7041 Trondheim

Floriss Vennesla

Telefon: 38 15 62 18
Epost: vennesla@floriss.no

Åpningstider:
9 - 17 (9 - 15). Tor 9 - 19

Adresse:
Torsby 10, 4700 Vennesla

Floriss Trekanten

Epost: trekanten@floriss.no

Åpningstider:
9 - 19 (10 - 17)

Adresse:
Ringveien 100, 4621 Vågsbygd

Floriss Amfi Mandal

Telefon: 38 26 60 06
Epost: mandal@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Marnaveien 33, 4517 Mandal

Floriss Sagmyra

Telefon: 38 01 25 57
Epost: vagsbygd@floriss.no

Åpningstider:
9 - 19 (9 - 18)

Adresse:
Sagmyra 7, 4624 Kristiansand

Floriss Markensgate

Telefon: 38 02 72 55
Epost: markensgate@floriss.no

Åpningstider:
9-18 (10-16). Tor 9-19

Adresse:
Markensgate 35, 4612 Kristiansand

Floriss Kvinesdal

Telefon: 38 35 03 40
Epost: kvinesdal@floriss.no

Åpningstider:
9 - 16 (9 - 14), torsdag 9 - 18

Adresse:
Nesgata, 4480 Kvinesdal

Floriss Flekkefjord

Telefon: 38 32 43 44
Epost: flekkefjord@floriss.no

Åpningstider:
9 - 20 (9 - 18)

Adresse:
Jernbaneveien 12, 4400 Flekkefjord

Floriss Brennåsen

Telefon: 38 18 20 34
Epost: brennasen@floriss.no

Åpningstider:
man - fre 10-19<br /> lør 10-17<br /> søn 13-18 (stengt søn fra St. Hans til skolestart)<br />

Adresse:
Rosselandsvei 6, 4647 Brennåsen

Floriss Svelvik

Telefon: 33 78 40 73
Epost: svelvik@floriss.no

Adresse:
Storgaten 64, 3060 Svelvik

Floriss Sjøsiden

Telefon: 33 04 05 15
Epost: sjosiden@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Teatergata 6, 3187 Horten

Floriss Hvaltorvet

Telefon: 33 46 04 30
Epost: hvaltorvet@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Torvet 7, 3210 Sandefjord

Floriss Farmandstredet

Telefon: 33 31 92 45
Epost: farmandstredet@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Jernbanegata 1, 3110 Tønsberg

Floriss Kirkegata

Telefon: 33 46 24 39
Epost: post@blomstermakeriet.com

Åpningstider:
9 - 17 (10 - 16)

Adresse:
Kirkegata 5, 3211 Sandefjord

Floriss Østfoldhallen

Telefon: 69 33 53 40
Epost: ostfoldhallen@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Dikeveien 28, 1661 Fredrikstad

Floriss Tista

Telefon: 69 21 36 70
Epost: tista@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (9 - 18)

Adresse:
Walkersgate 4, 1771 Halden

Floriss Storbyen

Telefon: 69 12 05 50
Epost: storbyen@floriss.no

Åpningstider:
9 - 20 (9 - 18)

Adresse:
Roald Amundsensgate 26, 1701 Sarpsborg

Floriss Fredrikstad

Telefon: 69 31 81 52
Epost: fredrikstad@floriss.no

Åpningstider:
9 - 18 (9 - 18). Fredag 9 - 19

Adresse:
Hassingveien 40, 1605 Fredrikstad

Floriss Moss

Telefon: 69 25 47 61
Epost: amfimoss@floriss.no

Åpningstider:
8.30 - 20 (18)

Adresse:
Amfi Moss Bjørnsons Terasse, 1530 Moss

Floriss Valdres

Telefon: 61 36 14 49
Epost: post@valdresblomster.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Valdresvegen 28, Fagernes, Norge, 2900 Fagernes

Floriss Dombås

Telefon: 61 24 12 89
Epost: dombas@floriss.no

Åpningstider:
9 - 17 (9 - 15)

Adresse:
Sentralplassen, 2660 Dombås

Floriss Dokka

Telefon: 61 11 12 61
Epost: dokka@floriss.no

Åpningstider:
Man-tors 09-18 Fre 09-19 Lør 09-16

Adresse:
Storgata 55, 2870 Dokka

Floriss CC Gjøvik

Telefon: 61 18 38 90
Epost: ccmartn@floriss.no

Åpningstider:
10 - 21 (10 - 18)

Adresse:
Jernbanesvingen 6, 2821 Gjøvik

Floriss Steinkjer

Telefon: 948 38 370
Epost: steinkjer@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Sjøfartsgata 2, 7714 Steinkjer

Floriss Namsos

Telefon: 74 27 32 69
Epost: namsos@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Verfts gt 2-4, 7800 Namsos

Floriss Blomstertorget

Telefon: 74 82 73 85
Epost: blomstertorget@floriss.no

Åpningstider:
9 - 20 (9 - 18)

Adresse:
Stokmoveien 2, 7500 Stjørdal

Floriss Roseby

Telefon: 71 25 72 10
Epost: roseby@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Lingedalsveien 6, 6413 Molde

Floriss Hareid

Telefon: 70 09 24 81
Epost: hareid@floriss.no

Adresse:
Kjøpmannsgata 15, 6060 Hareid

Floriss Os

Telefon: 56 30 05 30
Epost: os@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Prestegardskogen 2, 5200 Os

Floriss Bømlo

Telefon: 53 22 64 00
Epost: bomlo@floriss.no

Åpningstider:
9 - 19 (10 - 17)

Adresse:
Svortlandsvegen 79, 5430 Bremnes

Floriss Trysil Blomsterforretning

Telefon: 62 45 01 76
Epost: trysil@floriss.no

Åpningstider:
Man-Tors 9-17, Fre 9-18, Lør 9-15

Adresse:
Storveien 12, 2024 Trysil

Floriss Skarnes

Telefon: 62 96 22 10
Epost: skarnes@floriss.no

Åpningstider:
9 - 19 (9 - 16)

Adresse:
Stasjonsvegen, 2100 Skarnes

Floriss Moelv

Telefon: 62 34 23 90
Epost: moelv@floriss.no

Åpningstider:
Man-ons, fre: 9-17, tors: 9-19, fre: 9-17, lør: 9-15

Adresse:
Storgt 112, 2390 Moelv

Floriss Kongsvinger

Telefon: 62 82 38 00
Epost: kongsvinger@floriss.no

Åpningstider:
9 -18 (9 -16)

Adresse:
Tronsmosvei 2, 2211 Kongsvinger

Floriss CC stadion Hamar

Telefon: 954 10 247
Epost: hamar@floriss.no

Åpningstider:
10 - 21 (09 -18)

Adresse:
Vangsvegen 62, 2317 Hamar

Floriss Elverum

Telefon: 62 40 03 50
Epost: elverum@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (18)

Adresse:
Storgata 9, 2408 Elverum

Floriss Tvedestrand

Telefon: 37 40 25 25
Epost: tvedestrand@floriss.no

Adresse:
Industriveien 8, 4900 Tvedestrand

Floriss Tusenfryd

Telefon: 37 04 15 38
Epost: tusenfryd@floriss.no

Åpningstider:
10 - 19 (10 - 18)

Adresse:
Vesterled 5, 4876 Grimstad

Floriss Maxis

Telefon: 37 02 43 47
Epost: maxis@floriss.no

Åpningstider:
9 - 20 (9 - 18)

Adresse:
Vesterveien 44, 4839 Arendal

Floriss Årnes

Telefon: 63 90 87 00
Epost: arnes@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (18)

Adresse:
Rådhusgata 11, 2150 Årnes

Floriss Vormsund

Epost: vormsund@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (9 - 18)

Adresse:
-, 2150 Vormsund

Floriss Vinterbro

Telefon: 64 97 86 50
Epost: vinterbro@floriss.no

Åpningstider:
10-21 (9-18)

Adresse:
Sjøskogenveien 7, 1407 Vinterbro

Floriss Sørumsand

Telefon: 63 82 67 52
Epost: sorumsand@floriss.no

Adresse:
Villavegen 1, 1920 Sørumsand

Floriss Skjetten

Telefon: 63 84 80 70
Epost: skjetten@floriss.no

Åpningstider:
10 - 18 (9 - 18). Sommertid lørdager fra 1.7 tom 31.8: 9 - 16

Adresse:
Nordensveien 15, 2013 Skjetten

Floriss Skedsmo

Telefon: 63 87 75 08
Epost: skedsmo@floriss.no

Adresse:
Furuveien 11, 2020 Skedsmokorset

Floriss Råholt

Telefon: 63 96 40 33
Epost: raholt@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Gladbakkveien 1, 2070 Råholt

Floriss Metro

Telefon: 67 97 03 20
Epost: metro@floriss.no

Åpningstider:
10 - 21 (10 - 19)

Adresse:
Bibliotekgata 30,, 1473 Lørenskog

Floriss Lillestrøm

Telefon: 63 81 91 00
Epost: lillestrom@floriss.no

Adresse:
Torvet 6, 6000 Lillestrøm

Floriss Jessheim

Telefon: 63 97 31 11
Epost: jessheim@floriss.no

Åpningstider:
10 - 21 (10 - 18)

Adresse:
Furusethgata, 2050 Jessheim

Floriss Jar

Telefon: 67 11 05 89
Epost: jar@floriss.no

Åpningstider:
9-20 (9-19)

Adresse:
Jarveien 1, 1358 Jar

Floriss Fornebu

Telefon: 67 55 06 00
Epost: fornebu@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (09 -18)

Adresse:
Snarøyaveien 55, 1364 Fornebu

Floriss Aker Brygge

Telefon: 23 23 92 10
Epost: akerbrygge@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Grundingen 3, 0250 Oslo

Floriss Kongsberg

Telefon: 32 72 41 40
Epost: kongsberg@floriss.no

Åpningstider:
9 - 19 (9 - 18). Søn-/helligdager 11 - 18

Adresse:
Sandsværveien 217, 3615 Kongsberg

Floriss Drammen

Telefon: 21 64 44 11
Epost: drammen@floriss.no

Åpningstider:
9 - 21 (9 - 19)

Adresse:
Bjørnstjerne Bjørnsonsgate 60, 3044 Drammen

Floriss Lietorvet

Telefon: 35 53 90 82
Epost: florlie@online.no

Åpningstider:
9 - 20 (9 - 18)

Adresse:
Liegata 10, 3717 Skien

Floriss Solsikka

Telefon: 35 01 99 00
Epost: notodden@floriss.no

Åpningstider:
10 - 20 (10 - 18)

Adresse:
Tuvenbøygen 2, 3673 Notodden

Floriss Hovenga

Telefon: 35 55 47 70
Epost: hovenga@floriss.no

Åpningstider:
9 - 20 (9 - 18)

Adresse:
Augestadveien 7, 3915 Porsgrunn

Floriss Bø

Telefon: 35 95 00 59
Epost: bo@floriss.no

Åpningstider:
10 - 19 (10 - 18)

Adresse:
Stasjonsveien 28, 3800 Bø i Telemark

Floriss Mo i Rana

Telefon: 907 95 744
Epost: moirana@floriss.no

Adresse:
Fridtjof Nansensgt. 15, 8622 Mo i Rana

Floriss Eidsvoll

Telefon: 63 96 39 00
Epost: eidsvoll@floriss.no

Åpningstider:
09–18:15 (16)

Adresse:
Sundtangen 5, 2080 Eidsvoll

Floriss Evje

Telefon: 37 93 01 50
Epost: evje@floriss.no

Åpningstider:
9 - 16.30 (9 - 14). Fre 9 - 18

Adresse:
Sentrum, 4735 Evje

Floriss Asker

Telefon: 66 90 15 32
Epost: asker@floriss.no

Adresse:
Trekanten Senter, 1383 Asker